Jesteś 1713210 gościem na stronie.     Dzisiaj jest wtorek 19 październik 2021.

Pytania do sędziego

Zadaj pytanie.

2011-11-26

Co powinien zrobić sędzia, jeśli trener drużyny nie posiada licencji ale jest wpisany na liście F02? Czy w takim przypadku trener może przebywać na ławce rezerwowych podczas meczu?

2011-11-06

Czy trenerzy po zakończonym meczu mają w tym sezonie obowiązek oceniać sędziów? Czy mają to robić obaj trenerzy czy tylko jeden?

2011-11-04

Kiedy i w jaki sposób sędzia powinien poinformować trenera drużyny przeciwnej, że mecz się nie odbędzie? Powiedzieć mu że nie będzie meczu bo nie? Dotyczy pytania o badania

2011-11-02

Jak powinni postąpić sędziowie, jeśli wszyscy zawodnicy z jednej z dużyn nie mają badań lekarskich w kartach zdrowia ani w ksiażeczkach tylko na zaświadczeniach od lekarza medycyny pracy. Kto powinien podpisać się w takim przypadku w protokole?

2011-04-03

witam mam dwa pytania 1. Dotyczy kar i przyznawania kartkek czy w sytuacji gdy pretensje do sedziego dotycza nie kwesti interpretacji przepisu ale tego czy sedzia cos widział czy nie - czy sedzia moze dac od razu kartke czerwona czy zółta i czy moze byc taka sytuacja ze druzyna przegrywa akce i otrzymuje punkt i dostaje dodatkowo żółta kartke czyli kolejny punkt dla przeciwnika za dyskusje z sedzia co do ostatniej akcji 2.Czy w przypadku gdy zawodnik przekroczy linie srodkową cała stopą ale poza antenkami ale jednoczesnie czesc stopa ma kontakt z lina boczna to jest to błąd


pozycji na stronie:
first item  previous item  2 3 4 5 6   next item  last item